fbpx

Uudised

Valgusmess toimub sügisel 2021 hübriidvormis

Autor: | märts 16, 2021 | Pressiteated, TAVA2021

Kutsume Teid osalema rahvusvahelisel Valgusmessil, mis toimub 29.- 30.10.2021 hübriidvormis: mess on korraga avatud nii Eesti Rahva Muuseumis Tartus kui ka virtuaalsel platvormil. Messiboksid asuvad külastajatele avatud ERMis, kuid lisaks saavad huvilised messi külastada, eksponentidega tutvuda, osaleda tooteesitlustel, webinaridel jne reaalajas toimuva ülekande vahendusel. Meie eesmärk on epidemioloogilise olukorra kiuste tuua kokku tootjad ja tarbijad üle maailma ning tõsta teadlikkust kvaliteetse valgustuse olulisusest. Kõiki ERMi messiboksi broneerinud eksponente esitleme tasuta nii eesti- kui ka ingliskeelsel veebiplatvormil. Võimalike reisipiirangute tõttu pakume välisfirmadele võimalust osaleda ka üksnes virtuaalse messiboksiga.

 

  1. augustil toimub eksponentidele ERMis tasuta infopäev, kus tutvustatakse messi (tehnilisi) võimalusi ning jagatakse nõuandeid nende maksimaalseks ärakasutamiseks. 

 

Loome ERMi turvalise messikeskkonna ning pakume sisukat programmi, mille osaks on tänavu ka Eesti valgus- ja valgustidisainerite loomingu ülevaatenäitus. Messil saavad arhitektid, kunstnikud, disainerid, edasimüüjad, arendajad, kohalike omavalitsuste töötajad, aga ka lihtsalt valgustite maailmast huvitatud inimesed otse suhelda (teiste) disainerite, tootjate ja maaletoojatega ning tutvuda innovaatiliste lahendustega. Loe lähemalt siit.

 

Valgusmess toimub festivali TAVA2021 raames. TAVA ehk Tartu Valgus on terviklik, rahvusvaheline, valdkondi ühendav arhitektuurse valgustuse ning valguskunsti festival. Festival toimub üle aasta ning TAVA2021 on järjekorras kolmas. Koos Tartu Valgusega toimub esmakordselt Eestis välisvalgustuse assotsiatsiooni LUCI (Lighting Urban Community International) aasta üldkogu, mis toob Tartusse kokku maailma valguskunsti ja arhitektuurse valgustuse tippspetsialistid.

 

Messile on väljapanekutega oodatud:

  • Tehniliste valgustite ja lisatarvikute pakkujad
  • Dekoratiivsete valgustite ja lisatarvikute pakkujad
  • Üritus- ja show-valgustuse pakkujad
  • Valguskunsti ja valgustusteenuse pakkujad
  • Organisatsioonid ja õppeasutused

 

Kes on Valgusmessi külastaja?

LUCI AGM ja TAVA2021 konverentsi rahvusvahelised delegaadid, nii kohalike omavalitsuste spetsialistid kui ka TAVA kunstnikud ja disainerid, valgusega seotud valdkondade professionaalid ja õpilased, nii Eesti kui ka välisriikide hulgi- ja jaemüüjad, kinnisvarasektori esindajad, nutikad eratarbijad.

 

Olete oodatud oma tooteid-teenuseid tutvustama!