fbpx

VALGUSMESS /
SOOVITUSED EKSPONENDILE

TAVA2021 Valgusmessi meeskond lõi osalejatele messi ettevalmistuste lihtsustamiseks videode seeria, mis tutvustab messi hübriidlahendust, jagab suuniseid eduka messiboksi loomiseks ning meediasuhtluseks. Videod annavad ka ülevaate messiga kaasnevatest näitustest, töötubadest ja TAVA2021 festivalist, mille osaks Valgusmess on.

TARTU VALGUS / TAVA2021 TUTVUSTUS
Festivali peakorraldaja Elo Liiv tutvustab Tartus 27.–30. oktoobril toimuva festivali programmi, räägib lähemalt 29.–30. oktoobril messialal avatud kohaliku valguskunsti ja valgustusdisaini näitusest ning messi raames korraldatavatest tasuta töötubadest.

SOOVITUSED EKSPONENDILE
Valgusmessi kuraator Reet Sink annab soovitusi, kuidas valgusmessil võimalikult hästi esineda: kuidas ehitada üles messiboks, milliseid lahendusi eelistada oma toodete või teenuste tutvustamisel, kuidas luua kontakte messi külastavate arhitektide ja valguskujundajatega.

PRESSIMATERJALIDE KOOSTAMINE
TAVA2021 kommunikatsiooni juht Silvia Pärmann annab eksponentidele nõu, kuidas ette valmistada oma pressimaterjalid, et messile saabuvate kodu- ja välismaiste ajakirjanike kajastustes kindlasti esindatud olla.

HÜBRIIDMESSI VÕIMALUSED
TAVA2021 publikuprogrammi kuraator Caspar Lootsmann tutvustab lähemalt hübriidmessi lahendusi ning võimalusi. Kombineerides reaalses ja online-maailmas kasutatavaid suhtlus- ja esitlustehnikaid, on võimalik messi külastada kõikjalt maailmast. Toimuvad otseülekanded ning esitlused, millest saab osa võtta nii kohapeal viibides kui ka veebi vahendusel. Nii eesti- kui ka ingliskeelsel veebiplatvormil on tasuta esindatud kõik eksponendid, kes endale ERM-i messiboksi broneerivad.

Baltikumi ainus Valgusmess tutvustab Eesti Rahva Muuseumis 29-30. oktoobril 2021 rahvusvahelisele publikule nii sise- kui välisvalgustusega seotud tooteid ja teenuseid. Messi eesmärk on tuua kokku tootjad ja tarbijad ning tõsta teadlikkust hea valgustuse olulisusest. Valgusmess on suunatud arhitektidele, valgusdisaineritele, sisearhitektidele, planeerijatele, elektriinseneridele, hulgi-ja jaemüüjatele, kohalike omavalitsuste töötajatele, kinnisvarasektorile ja nutikatele eratarbijatele. Messil tutvustatakse uuenduslikke, põnevaid ning keskkonnasäästlikke tooteid ja lahendusi. Loe rohkem Valgusmessi kohta siit. Messi Eksponentidele mõeldud teave on leitav siit.

Koos Tartu Valgusega toimub Eestis esimest korda välisvalgustuse assotsiatsiooni LUCI (Lighting Urban Community International) aastakonverents, mis toob Tartusse kokku maailma valguskunsti ja arhitektuurse valgustuse valdkonna tippspetsialistid.

Lisainfo

Reet Sink

TAVA2021 Valgusmessi kuraator