fbpx

VALGUSMESS /
EKSPONENDILE

Visioon

Valgusmessil tutvustatakse rahvusvahelisele publikule nii sise- kui välisvalgustusega seotud tooteid ja teenuseid. Messi eesmärk on tuua kokku tootjad ja tarbijad ning tõsta teadlikkust hea valgustuse olulisusest.

Valgusmess on suunatud arhitektidele, valgusdisaineritele, sisearhitektidele, planeerijatele, elektriinseneridele, hulgi-ja jaemüüjatele, kohalike omavalitsuste töötajatele, kinnisvarasektorile ja nutikatele eratarbijatele. Messil tutvustatakse uuenduslikke, põnevaid ning keskkonnasäästlikke tooteid ja lahendusi.

Messi temaatika

1. Tehnilised valgustid ja lisatarvikud: tehnilised valgustid kontoritele ja avalikele hoonetele; tehnilised valgustid ladudele ja tootmishoonetele; tehnilised valgustid muuseumidele ja näitustele; tänavavalgustid ja välisvalgustid avalikule ruumile; komplektsed valgustussüsteemid; häda- ja turvavalgustid; valgustuse juhtimis- ja kontrollsüsteemid; meediaekraanid ja reklaamvalgustus.

2. Dekoratiivsed valgustid ja lisatarvikud: modernsed dekoratiivsed valgustid; klassikalised dekoratiivsed valgustid; sisevalgustid, välisvalgustid eramutele ja aedadele; eritellimusvalgustid.

3. Lambid, leedvalgustussüsteemid, tarvikud ja kaablid.

4. Üritus- ja show-valgustus

5. Valguskunsti ja valgustus disaini teenused: valguskunstnikud, disainerid, valgustite disainerid

6. Muud organisatsioonid: õppeasutused, väljaanded, festivalid jne.

Kes külastab?

LUCI AGM ja TAVA2021 konverentsi rahvusvahelised delegaadid, kohalike omavalitsuste spetsialistid, TAVA kunstnikud ja disainerid, valgusega seotud valdkondade professionaalid ja õpilased, hulgi-ja jaemüüjad, kinnisvarasektori esindajad ja eratarbijad.

Professionaalid, valgustusvaldkonna spetsialistid:

  • Disainerid, tootedisainerid, valgustidisainerid, valgustusdisainerid
  • Kunstnikud, valguskunstnikud, maastikukunstnikud, performance-kunstnikud, teatrikunstnikud, lavastajad
  • Arhitektid, maastikuarhitektid, sisearhitektid, linnaplaneerijad
  • Elektervalgustuse projekteerijad, planeerijad ja juhid, insenerid ja projekteerijad
  • KOV-ide (linnaplaneerimise ameti, kommunaalmajanduse ja keskkonnaameti, muinsuskaitse, linnavalgustuse jne) spetsialistid, ametnikud

Hübriidmess

Epidemioloogilise olukorra tõttu toimub 2021. aastal messi ülekanne onlines. VAATA OTSEÜLEKANDEID SIIN

Kureeritud otseülekanded
Messil toimuvast tehakse eesti- ja ingliskeelsed otseülekanded valgusmessi kodulehele. Eksponente intervjueerivad päevajuhid, kelle ülesanne on tutvustada messil osalevaid ettevõtteid, nende tooteid ning teenuseid. Iga eksponendiga lepitakse eelnevalt kokku arutlusele tulevad teemad ning parimad viisid ettevõtte tegevusvaldkondade eksponeerimiseks. Kuna klippe tehakse kahes keeles ja kantakse üle erinevatel kanalitel, siis saavad eksponendid sõnumeid potentsiaalsetele klientidele täpsemalt suunata. Intervjuu vorm sobib suurepäraselt nii ettevõtte teenuste kui ka väärtuste tutvustamiseks. Samuti saavad messil osalejad huvipakkuvate teemade kohta veebi vahendusel reaalajas küsimusi esitada ning vastuseid saada.

Soovitused eksponendile
TAVA2021 Valgusmessi meeskond lõi osalejatele messi ettevalmistuste lihtsustamiseks videode seeria, mis tutvustab messi hübriidlahendust, jagab suuniseid eduka messiboksi loomiseks ning meediasuhtluseks. Videod annavad ka ülevaate messiga kaasnevatest näitustest, töötubadest ja TAVA2021 festivalist, mille osaks Valgusmess on.

 

Lisateenused

  •   Kutsed. Igale eksponendile väljastatakse kutsed, mis tagavad messile tasuta sissepääsu. Kutseid võib edasi anda klientidele ja koostööpartneritele.
  • Inventar. Eksponentidel on võimalus rentida messiboksi kujundamiseks truss-karkassi ja muud inventari.
  • Messi infovoldik. Infovoldikus on iga eksponendi nimi ja asukoht messialal, webinaride ja töötubade ajad. Voldikud on messi külastajatele tasuta.
  • Majutus. Pakume eksponentidele võimalust ööbida TAVA festivali majutuspartnerite hotellides soodushinnaga.
  • Töötoad messi külastajatele. Eksponendid saavad oma firmat ja tooteid tutvustada tasuta lühi-töötubades ERM-i messiala kõrval paiknevates ruumides

 

Tingimused

Osavõtutingimused eksponendile, leiate siit

Registreerimine

Registreerimiseks palume täita vorm

Lisainfo

Reet Sink

TAVA2021 Valgusmessi kuraator