Select Page

VALGUSMESS /
EKSPONENDILE

Visioon

Valgusmessil tutvustatakse rahvusvahelisele publikule nii sise- kui välisvalgustusega seotud tooteid ja teenuseid. Messi eesmärk on tuua kokku tootjad ja tarbijad ning tõsta teadlikkust hea valgustuse olulisusest.

Valgusmess on suunatud arhitektidele, valgusdisaineritele, sisearhitektidele, planeerijatele, elektriinseneridele, hulgi-ja jaemüüjatele, kohalike omavalitsuste töötajatele, kinnisvarasektorile ja nutikatele eratarbijatele. Messil tutvustatakse uuenduslikke, põnevaid ning keskkonnasäästlikke tooteid ja lahendusi.

Messi temaatika

1. Tehnilised valgustid ja lisatarvikud: tehnilised valgustid kontoritele ja avalikele hoonetele; tehnilised valgustid ladudele ja tootmishoonetele; tehnilised valgustid muuseumidele ja näitustele; tänavavalgustid ja välisvalgustid avalikule ruumile; komplektsed valgustussüsteemid; häda- ja turvavalgustid; valgustuse juhtimis- ja kontrollsüsteemid; meediaekraanid ja reklaamvalgustus.

2. Dekoratiivsed valgustid ja lisatarvikud: modernsed dekoratiivsed valgustid; klassikalised dekoratiivsed valgustid; sisevalgustid, välisvalgustid eramutele ja aedadele; eritellimusvalgustid.

3. Lambid, leedvalgustussüsteemid, tarvikud ja kaablid.

4. Üritus- ja show-valgustus

5. Valguskunsti ja valgustuse teenused

6. Organisatsioonid ja õppeasutused

Kes külastab?

LUCI AGM ja TAVA2021 konverentsi rahvusvahelised delegaadid, kohalike omavalitsuste spetsialistid, TAVA kunstnikud ja disainerid, valgusega seotud valdkondade professionaalid ja õpilased, hulgi-ja jaemüüjad, kinnisvarasektori esindajad ja eratarbijad.

Professionaalid, valgustusvaldkonna spetsialistid:

  • Disainer, tootedisainer, valgustidisainer, valgustusdisainer
  • Kunstnik, valguskunstnik, maastikukunstnik, performance-kunstnik, teatrikunstnik, lavastaja
  • Arhitekt, maastikuarhitekt, sisearhitekt, linnaplaneerija
  • Elektervalgustuse projekteerija, planeerija ja juht, insener ja projekteerija
  • KOV-ide (linnaplaneerimise ameti, kommunaalmajanduse ja keskkonnaameti, muinsuskaitse, linnavalgustuse jne) spetsialist, ametnik

Osavõtutingimused

Osavõtutingimused eksponendile, leiate siit

Registreerimine

Registreerimiseks palume täita vorm

Lisainfo

Reet Sink

TAVA2021 Valgusmessi kuraator