fbpx

TAVA2021 AVAGALA:
ERKI PÄRNOJA,
EMAJÕGI, KAARSILD

Toimumisaeg

27.10.2021 kell 19:00

Esinejad

Live bänd: Erki Pärnoja, Jonas Kaarnamets, Filip Leyman (SE) / Tarvi Kull, Peedu Kass, Ulrik Ording (DK) / Kristjan Kallas

Kirjeldus

Erki Pärnoja loomingut iseloomustab meloodiline ja melanhoolne helikeel, kujutlusvõimet innustavad kõlavärvid, põhjamaistes toonides helgus, lihtsus ja igatsus. Oma äratuntavat eufooria ja melanhoolia vahemail tuksuvat käekirja on ta talletanud viiele autoriplaadile: „Himmelbjerget” (2015), „Eftreglow” (2017), „Saja Lugu” (2018), „Leva” (2020) ja “Anima Mea” (2021). Kui esimesed kaks sooloalbumit tõstsid esile Pärnoja impressionistlikku kitarrikäsitlust ja filmilikku helikeelt, siis “Saja lugu” ja „Leva” andsid teed orkestraalsemale kõlale, helilisele mitmekihilisusele ning inimeseks olemise ja eksistentsiga seotud teemadele. Sellest tulenevalt võib tänavu valminud kooriteost “Anima Mea” pidada väga loomulikuks järjeks tema loometöös. Tartu Valguse festivalil astub Erki Pärnoja üles koos 5-liikmelise bändiga.

Asukoht

Erki Pärnoja ja bändi kontsert toimub erilises asukohas – Tartu Kaarsillal. Publik saab mõlemal pool Emajõge nautida visuaalselt efektset ja müstilist kontserti ning valgusetendust. Kontserdiga avatakse Tartu Valgusfestival TAVA2021. Õhtu visuaale loob Alyona Movko, valguspuldis on Toomas Liiv.

Osalustasu

Tasuta

Ole kursis viimase infoga: Facebook event

Covid-info

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse otsusest ootame festivali sündmustele inimesi, kes omavad: vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõendit) Euroopa Liidus heaks kiidetud vaktsiiniga või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva).
Vaata lähemalt: Terviseohutus ja Covid-19