fbpx

LUCI AGM /
TAVA2021 KONVERENTS

Üldinfo

27-30. oktoobril toimub Tartus linnade valgustust käsitlev Rahvusvahelise Linnaruumivalgustuse Võrgustiku LUCI aastakoosolek. Pärast 2018. aastal Rabatis ja 2019. aastal Shanghais toimunud kogunemisi naastakse 2021. aastal tagasi Euroopasse ja seekord Emajõe äärsesse Tartusse. Kohtuvad rahvusvahelise valgustuskogukonna liikmed, et rääkida uutest valgustustrendidest ja projektidest, ühtlasi on see suurepärane võimalus tutvuda Tartu valgustusalaste algatuste ja valgustuspoliitikaga ning kogeda TAVA2021 valgusfestivali. Tegemist on suure au ning tunnustusega nii Tartu Linna kui ka TAVA visioonide teostusele.

LUCI AGM Tartu on kavandatud hübriidüritusena, kus iga osaleja saab valida, kas viibida isiklikult istungitel, ekskursioonidel ja meelelahutuslikel üritustel Tartus või vaadata kogu programmi veebis, ükskõik millises maailma paigas.

Traditsiooniline TAVA konverents toimub sellel aastal LUCI AGM osana. Erialaspetsialistidele ja valgushuvilistele mõeldud sündmuse eesmärgiks on luua otsekontakte, vahetada teadmisi eri valdkondade esindajate vahel. Ühiselt tuuakse kokku linnade esindajad, valgustusdisainiga tegelevad kunstnikud, planeerijad, arhitektid ja üliõpilased – kõik, keda töö või huvi seob avaliku ruumi kujundamisega.

Paralleelselt konverentsiga toimub Valgusmess, avatakse Eesti valguskunstnikke ja valgustusdisainerite ülevaate näitus ning tutvustatakse praegu valgustusturu jaoks olulisi ettevõtjaid ning tootjaid. See annab eri osapooltele lisa võimaluse tugevdada omavahelisi sidemeid. Kõik LUCI AGM-i delegaadid on oodatud osa saama TAVA2021 linnaruumi programmistsisenäitustest ja kontserditest.

Jälgige uudiseid märksõnaga #LUCIagmTartu

LUCI

LUCI (Lighting Urban Community International) on rahvusvaheline linnade võrgustik, mis tegeleb linnaruumi valgustuse küsimustega. 2002. aastal Lyoni eestvedamisel loodud LUCI on mittetulundusühing, millesse kuulub üle 70 linna kogu maailmast, kes käsitlevad valgustust sotsiaalse, kultuurilise ja majandusliku arengu vahendina. Organisatsioonil on ka üle 55 toetajaliikme valgustustööstusest, disainibüroodest ja uurimisinstituutidest. LUCI aitab linnadel kasutada valgustust kestliku ja inimkeskse linnaruumi loomiseks, korraldades selleks rahvusvahelisi üritusi ja konverentse, valgustuse katseprojekte ja teadusuuringuid.

Registreeru

LUCI AGM ja TAVA konverentsile registreerumiseks külastage LUCI kodulehte.

Lisainfo

Jessica Ferey

Programme Manager – LUCI Association

Tel: + 33 6 68 50 15 70
E-post: jessica.ferey@luciassociation.org

Elo Liiv

TAVA2021 üldjuht

Tutvu TAVA2016-2018 konverentside õhustikuga