fbpx

Uudised

Infoseminar valmistab ette edukaks esinemiseks sügisesel Valgusmessil

Autor: | juuli 5, 2021 | TAVA2021, Valgusmess

31. augustil kell 12–15 Tartus Eesti Rahva Muuseumis (ERM) toimuv Valgusmessi infopäev tutvustab messi hübriidlahendust, jagab suuniseid eduka messiboksi loomiseks ning annab ülevaate messiga kaasnevatest näitustest, töötubadest ja TAVA2021 festivalist, mille osaks Valgusmess on.

Infoseminari juhatab sisse festivali TAVA2021 üldjuht Elo Liiv, kes tutvustab Tartus 27.–30. oktoobril toimuva festivali programmi, räägib lähemalt 29.–30. oktoobril messialal avatud kohaliku valguskunsti ja valgustusdisaini näitusest ning messi raames korraldatavatest tasuta töötubadest. Järgnevad Valgusmessi kuraatori Reet Sinki soovitused, kuidas messil võimalikult hästi esineda: kuidas ehitada üles messiboks, milliseid lahendusi eelistada oma toodete või teenuste tutvustamisel, kuidas luua kontakte messi külastavate arhitektide ja valguskujundajatega.

Tutvustame lähemalt ka hübriidmessi lahendust ning võimalusi. Kombineerides reaalses ja online-maailmas kasutatavaid suhtlus- ja esitlustehnikaid, on võimalik messi külastada kõikjalt maailmast. Toimuvad otseülekanded ning esitlused, millest saab osa võtta nii kohapeal viibides kui ka veebi vahendusel. Nii eesti- kui ka ingliskeelsel veebiplatvormil on tasuta esindatud kõik eksponendid, kes endale ERM-i messiboksi broneerivad.

Seminari lõpetab vabas vormis mõttevahetus kohvi- ja suupistelauas.

Infoseminaril osalemine on messi eksponentidele tasuta.