Meeskond

Elo Liiv

Elo Liiv
TAVA 2016 peakorraldaja, valgusharidus
Tel: +372 5698 4477
E-post: elo@tartuvalgus.ee

Elo Liiv on skulptor ja õppejõud, kelle mängumaa on nii klassikalised skulptuurid kui kohaspetsiifiline video-, heli- ja valguskunst. MTÜ Valgusklubi juhatuse liige ja Tallinna Valgusbiennaali 2013 üks peakorraldajaid.

www.eloliiv.ee

Sabine DeSchutter

Sabine De Schutter
Arhitektuurse valgustuse töötubade ja
 konverentsi kuraator
Tel: 
+49 151 2684 0328

E-post: sabine@tartuvalgus.ee  

Sabine DeSchutter on Berliini valgusarhitekt ja õppejõud, kes juhib oma arhitektuurse valgusdisaini bürood ja tegeleb projektidega, mis ulatuvad kontorivalgustusest külalislahke muuseumivalgustuseni.

www.studiodeschutter.com

Tanel Rander

Tanel Rander

Sisenäituste kuraator

Tel: +372 5667 8729

E-post: tanelr@hotmail.com

Tanel Rander on kunstnik, kuraator ja kirjanik. 2010. aastal lõpetas ta Eesti Kunstiakadeemias interdistsiplinaarsete kunstide õpingud ning jätkas doktorantuuris uurimusega, mis käsitleb Ida-Euroopa subjektsust ja dekoloniaalsust.


http://chnldr.blogspot.com.ee

Elo Kiivet

Elo Kiivet
Välisinstallatsioonide näituse kuraator

Tel: +372 5656 9674
E-post: 
elo.kiivet@gmail.com  

Elo Kiivet on arhitekt, linnaplaneerija ja õppejõud, kelle peamisteks huvivaldkondadeks on avalik ruum ja ruumiharidus. 
Ta on töötanud mitmes arhitektuuribüroos ning Tartu Linnavalitsuses.
Aastast 2012 on ta TEDxTallinn korraldusmeeskonna liige

Karin Bachmann

Karin Bachmann

Välisinstallatsioonide näituse kuraator

Tel: +372 5348 7656
E-post: 
karin@tartuvalgus.ee  

Karin Bachmann on maastikuarhitekt ning ajakirja „Õu“ toimetuskolleegiumi liige.  MTÜ Kino koosseisus tegeleb näituste kureerimise ja Eesti kaasaegse maastikuarhitektuuri veebikaardi koostamisega. 

www.kinoline.ee

Ülle Reinsalu

Oliver Kivimäe
Turundus, Valgusmessi kuraator
Tel: +372 5558 5209
E-post: oliver@tartuvalgus.ee

Oliver Kivimäe on hariduselt kultuurikorraldaja ning viinud läbi mitmeid hooajalisi projekte ja festivale (sealhulgas Schilling, Viljandi Music Walk). Igapäevaselt võib teda leida Tallinnast Hopneri majast, kus toimetab projektijuhina.

Merli Lindberg

Margo Saaremets
Meedia ja kommunikatsioon
Tel: +372 5557 9889
E-post: margo@tartuvalgus.ee

Margo õppis Tartu Ülikoolis usuteadust ja kultuurikorraldust. Ta on kohalikku kultuurielusse panustanud nii Tartu linnavalitsuse kultuuriosakonnas kui kontserte korraldades, astudes vahel mõne pilli taga ka ise lavale. 2013-2014. a. oli ta rahvusvahelise välisvalgustuse projekti “Light in the City” Tartu osaürituse Gerilja Valgustuse nimelise aktsiooni üks koordinaatoritest.

Jaanus Tamm

Jaanus Tamm

Tartu Linnavalitsus
Tel: 
+372 5850 6742
E-post: 
Jaanus.Tamm@raad.tartu.ee  

Jaanus Tamm töötab Tartu Linnavalitsuses projektijuhina. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. Jaanus oli 2013-2014. a. toimunud rahvusvahelise välisvalgustusele suunatud projekti “Light in the City” Tartu osaürituse koordinaator.

 

Ülle Reinsalu
Raamatupidaja
Tel: +372 5342 1537
E-post: falkon@falkon.ee